Smart Home Design

Wnętrza skrojone na miarę Twoich potrzeb

Smart Home Design

Wnętrza skrojone na miarę Twoich potrzeb

Projektowanie wnętrz Lubin

     Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Monika i z zawodu i wykształcenia jestem architektem wnętrz. Nic nadzwyczajnego? Owszem, na świecie bardzo duża liczba osób trudni się projektowaniem wnętrz.
     Co więc wyróżnia mnie spośród tłumu innych architektów? Przede wszystkim to, że projektowaniem i aranżacją wnętrz chciałam zajmować się odkąd pamiętam. Zamiast bawić się lalkami, bardziej interesowało mnie przestawianie mebelków w ich małym domku.
     Moim pierwszym programem komputerowym w którym mogłam wykazać się jako aranżatorka wnętrz była gra Sims. Tam również zamiast dbać o dobro moich cybernetycznych postaci wolałam spędzać czas w trybie budowniczym, stawiać domy i dbać o ich wystrój w różnych konfiguracjach. 
     Moja pasja pokierowała mnie na studia związane z architekturą. Ukończyłam Architekturę wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim z wynikiem bardzo dobrym. Następnie ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi również z wynikiem bardzo dobrym.
    Nie masz pomysłu jak zaaranżować swoje „cztery kąty”? Z chęcią Ci w tym pomogę. Razem sprawimy, że w Twoim wnętrzu będziesz czuł się świetnie i wyjątkowo! 
    
Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy! 
    Czekam na wiadomość od Ciebie!

Smart Home Design – Wnętrza skrojone na miarę Twoich potrzeb 


Miłego dnia!