Nasza pracownia to miejsce pełne pomysłów, ciekawych rozwiązań i niekonwencjonalnego podejścia. Na pierwszym miejscu stawiamy pragmatyzm i rzeczowość. Rozmowa z klientem jest podstawa naszej pracy, dlatego dbamy o to, by każdy pomysł był dokładnie omówiony. Nie boimy się krytyki lub nagłej zmiany koncepcji - jesteśmy tutaj dla Państwa i wiemy jak ważne jest przebywanie w przestrzeni, którą się lubi. Stale doskonalimy nasze umiejętności i wiedzę biorąc udział w licznych targach wnętrzarskich, konferencjach architektonicznych i urbanistycznych.

Zespół Smart Home Design

monika1

Monika Milewicz

Architekt wnętrz
Jestem absolwentką Instytutu Sztuk Wizualnych w Zielonej Górze - Wydziału Architektury Wnętrz oraz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W pracowni zajmuję się myśleniem kreatywnym, projektowaniem, rysowaniem, rozwiązywaniem problemów i wizualizacjami. Własna pracownia architektury wnętrz od dziecka była moim marzeniem. Teraz, gdy się spełniło ja mogę spełniać marzenia naszych klientów - o wygodnej, stylowej przestrzeni, dostosowanej do ich potrzeb i życzeń.
grzegorz1

Grzegorz Łużny

Menedżer Zespołu
Na mojej głowie spoczywa obowiązek nie tylko koncepcyjnego myślenia na temat przestrzeni, ale również organizacja pracy i logistyka podejmowanych zleceń.

Współpraca z nami to wiele korzyści dla Ciebie

 • ikona-nowa-1

  Życzenie jest dla nas rozkazem

  Odpowiemy na każdą potrzebę, ponieważ chcemy aby nasi klienci czuli się wyjątkowo w zaproponowanym przez nas wnętrzu.

 • ikona-nowa-2

  Realistyczne wizualizacje wnętrza

  Zobacz jak wygląda projekt - zaproponuj swoje pomysły, wyartykułuj swoje potrzeby. 
  Projekt dobierzemy do Twoich wymagań, potrzeb i gustu.

 • ikona-nowa-3

  Rysunki techniczne dla wykonawców

  Oferujemy rozwiązania nie tylko gustowne i stylowe, ale przede wszystkim praktyczne. Bez tracenia czasu - wykonamy projekt oświetlenia, elektryki, rzutów oraz przekrojów pomieszczeń. 

 • ikona-nowa-4

  Zostańmy w kontakcie

  Nasze świeże pomysły czekają na realizację -  jeśli po zakończeniu współpracy chciałbyś coś dopełnić lub zapytać o radę - służymy pomocnym słowem.

Skontaktuj się z nami!